sobota, 26 kwietnia 2014

piątek, 4 kwietnia 2014

Podsumowanie marca - wyzwanie CZYTAM LITERATURĘ AMERYKAŃSKĄ

Zmiana w dodawaniu zgłoszeń!!!
Od teraz, czyli od 4 kwietnia proszę o dodawanie swoich zgłoszeń/linków z wpisami pod miesięcznymi postami podsumowującymi. 
Nie musicie godzinami krążyć po Czytelni i szukać podsumowań. Wszystkie są na górze strony z wyzwaniem - KLIK - specjalnie dodałam tam odsyłające linki do podsumowań, żeby było wam łatwiej.
Pod podsumowaniem marca, czyli właśnie pod tym postem - wpisujemy zgłoszenia kwietniowe i początek majowych (zanim ukaże się z maju podsumowanie kwietnia) , pod kwietniowym - majowe, pod majowym - czerwcowe, itd. 
Niestety, ale za dużo czasu zajmuje mi kasowanie waszych wpisów. Tak będzie szybciej i nie będę musiała ich usuwać.

Proszę pamiętać o tym, że mam czas do 7-go dnia każdego miesiąca na opublikowanie podsumowania - komentarze w stylu - czy nie zapomniałam czasem o podsumowaniu są zbędne - zwłaszcza, że uczulałam was na ich terminy od samego początku. 
Na dodawanie ostatnich zgłoszeń daję wam czas do 2-go dnia następnego miesiąca (było do 1-go, ale kilka osób się nie wyrobiło), jeżeli ktoś zapomni i poda mi później, to oczywiście punkty i recenzje dodam, ale nie zamierzam już niczego zmieniać w miesięcznych wpisach podsumowujących.

Minął marzec, przyszedł czas na kolejne sprawozdanie z naszego wyzwania.

4 kwietnia - Pozytywny Rok 2014.

Witam. 
Kilka informacji na temat dzisiejszego dnia:

Nagrody dla uczestników i zwycięzców.

W tym wpisie znajdują się nagrody, które mogą sobie wybrać wytypowani przeze mnie uczestnicy dwóch wyzwań:

Dziecinnie
i
  • Rosyjsko mi!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...